Työkalukaapin runko ulosvedettäville laatikoille 26×24G 800 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Ulosvedettävät laatikot nro 931163, 931165, 931166, 931168.
Rakenne
Työkalukaapin laatikostoyksikkö 30×28G, sopii ulosvedettäville laatikoille 26×24G. Ulosvedettävien laatikoiden asennukseen 25 mm jaolla. Laatikosto keskuslukittavissa tappisylinterilukolla.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu.
Huomautus
Kun varustat työkalukaapin laatikostoyksiköt ulosvedettävillä laatikoilla, varmista, että yksittäisten laatikoiden etukorkeuksien summa on yhtä suuri kuin kaapin hyötykorkeus.
Määräystenmukainen käyttö
Määräystenmukainen käyttö
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja ulosvedettävät laatikot suljettuina.
- Ulosvedettävät laatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja kiinteällä alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappeja, ulosvedettäviä laatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaappien, ulosvedettävien laatikoiden tai hyllytasojen päällä.
- Älä laske esineitä alas äkillisesti.
Sopii
Ulosvedettävät laatikot nro 931163, 931165, 931166, 931168.
Malli
Työkalukaapin laatikosto 30×28G, sopii ulosvedettäville laatikoille 26×24G. Ulosvedettävien laatikoiden asennusta varten 25 mm:n jaolla. Laatikosto lukittavissa keskitetysti tappisylinterilukolla.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu.
Huomautus
Kun varustat työkalukaapin laatikostot ulosvedettävillä laatikoilla, varmista, että yksittäisten laatikoiden etukorkeuksien summa on yhtä suuri kuin kaapin käytettävissä oleva korkeus.
Tekniset tiedot
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
|---|---|
| Korkeussäätö porrastettuna | 25 mm |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Laatikon ulosveto | Ulosvedon lukitus |
| Tuotetyyppi | Työkalukaapin runko |
| Ulosvedettävien laatikoiden tehokas leveys x tehokas syvyys (g:ssä) | 26×24G |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Syvyys g:ssä | 28 |
| Leveys G:ssä | 30 |
| Tehokas korkeus | 700 mm |
| Rullattava | ei |
| Ovet | ei |
| Laatikoiden määrä | 0 |
| #N/A | 700 mm |
| Ovien määrä | 0 |
| Elektroninen lukitusjärjestelmä – voidaan konfiguroida uudelleen | kyllä |
| Ulosvedettävien hyllyjen lukumäärä | 0 |
| Älä avaa suojusta | ei |
| Alarakenne korkeussäädettävän työpisteen alle | ei |
| Asennus työpenkkiin | Kansi lattialla seisovana |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 650 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 26 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 24 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 600 mm |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Paino | 38 kg |
| Korkeus | 800 mm |
| Maksimikantavuus | 4000 kg |
| Leveys G:ssä | 30 |
| Syvyys g:ssä | 28 |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G931155800 |
|---|---|
| EAN | 4062406063108 |