Ulosvetolaatikko, 75 kg 26×24G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Työkalukaapin laatikostoon 30×28G nro 931155.
Rakenne
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla. Alumiiniset vetolistat, joissa vaihdettavat ja uudelleenkirjoitettavat tekstinauhat.
Kantavuus 75 kg.
Lävistetyt reiät uritettujen välilistoiden kiinnitystä varten 25 mm jaolla (laatikon etukorkeus 75 mm ja suurempi).
Maalipinta
Ulosvedettävän laatikoston runko vaaleanharmaa RAL 7035, etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikoston runkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Ulosvedettävä laatikko täydellisenä, mukana 1 pari ohjainkiskoja kutakin laatikkoa kohti.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja ulosvedettävät laatikot suljettuina.
- Ulosvedettävät laatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja vakaalla alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja toimintavarmassa kunnossa.
Soveltumaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappia, ulosvedettäviä laatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaapin, ulosvedettävien laatikoiden tai hyllytasojen päällä.
- Älä laske esineitä alas äkillisesti.
Sopii
Työkalukaapin laatikosto 30×28G nro 931155.
Rakenne
Täysin ulosvedettävät laatikot differenssiulosvedolla. Alumiiniset vetolistat vaihdettavilla ja uudelleenkirjoitettavilla tekstitarroilla.
Kantavuus 75 kg.
Lävistetyt reiät urallisten välilistoiden kiinnittämistä varten 25 mm jaolla (laatikon etulevyn korkeus 75 mm ja suurempi).
Maalaus
Ulosvetolaatikon runko vaaleanharmaa RAL 7035, etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Ulosvetolaatikko täydellisenä, mukana 1 pari ohjainkiskoja.
Tekniset tiedot
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Tuotetyyppi | Laatikko |
| Ulosvedettävien laatikoiden tehokas leveys x tehokas syvyys (g:ssä) | 26×24G |
| Tehokas syvyys | 600 mm |
| Sisäleveys | 650 mm |
| Tehokas korkeus | 175 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 26×24 |
| Paino | 18 kg |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tehokas syvyys | 600 mm |
| Sisäleveys | 650 mm |
| Konfiguraattoriin liittyvä | kyllä |
| Etukorkeus | 200 mm |
| Efektiivinen leveys g | 26 |
| Tehokas syvyys g:ssä | 24 |
| Sisältää yksittäisten ulosvedettävien laatikoiden lukituksen avauksen | ei |
| Käyttöalue | Työkalukaappi |
| Materiaalin paksuus | 1,2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 931163 |
|---|---|
| EAN | 4062406064860 |