Ulosvedettävä laatikko yhden käden yksittäislaatikkovapautuksella, 75 kg 26×24G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Työkalukaappilaatikostoon 30×28G nro 931155.
Rakenne
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla. Alumiiniset kahvalistat vaihdettavilla ja uudelleenkirjoitettavilla tekstinauhoilla.
Yhden käden avaus yksittäisille ulosvetolaatikoille estää laatikoiden avautumisen kuljetuksen aikana. Välttämätön kaikille asennusvaunuille.
Kantavuus 75 kg.
Lävistetyt reiät uritettujen jakolistojen kiinnitykseen 25 mm jaolla (laatikon etukorkeus 75 mm ja suurempi).
Maalipinta
Ulosvetolaatikon runko vaaleanharmaa RAL 7035, etupaneelit antrasiitti RAL 7016, jauhemaalatut. Laatikostorunkoa ei voi konfiguroida, se on aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Ulosvetolaatikko täydellisenä, mukana 1 pari ohjainkiskoja.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja ulosvetolaatikot suljettuina.
- Ulosvetolaatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja kantavalla alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappia, ulosvetolaatikoita ja hyllytasoa.
- Älä seiso tai istu kaapin, ulosvetolaatikoiden ja hyllytason päällä.
- Älä laske esineitä alas äkillisesti.
Sopii
Työkalukaapin laatikostoon 30×28G nro 931155.
Rakenne
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaalikiskoilla. Alumiiniset kahvalistat, joissa vaihdettavat ja uudelleenkirjoitettavat tekstinauhat.
Yhden käden vapautus yksittäisille ulosvedettäville laatikoille estää laatikoiden avautumisen kuljetuksen aikana. Ehdottoman välttämätön kaikille asennusvaunuille.
Kantavuus 75 kg.
Lävistetyt reiät uritettujen välilistoiden kiinnitykseen 25 mm jaolla (laatikon etukorkeus 75 mm ja suurempi).
Maalaus
Laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Ulosvedettävä laatikko täydellisenä, mukana 1 pari ohjainkiskoja.
Tekniset tiedot
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Tuotetyyppi | Laatikko |
| Ulosvedettävien laatikoiden tehokas leveys x tehokas syvyys (g:ssä) | 26×24G |
| Tehokas syvyys | 600 mm |
| Sisäleveys | 650 mm |
| Tehokas korkeus | 275 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 26×24 |
| Paino | 21 kg |
| Laatikot yksilöllisellä lukituksella | Yhden käden |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tehokas syvyys | 600 mm |
| Sisäleveys | 650 mm |
| Konfiguraattoriin liittyvä | kyllä |
| Etukorkeus | 300 mm |
| Efektiivinen leveys g | 26 |
| Tehokas syvyys g:ssä | 24 |
| Sisältää yksittäisten ulosvedettävien laatikoiden lukituksen avauksen | kyllä |
| Käyttöalue | Asennusvaunu |
| Materiaalin paksuus | 1,2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 931166 |
|---|---|
| EAN | 4062406132057 |