Kantokisko Tool-UNIT-työkalukasetille
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Asennetaan ripustamalla kantaviin pylväisiin (ryhmä 92) CNC-hyllystöön nro 970680 ja materiaalivaunuun nro 918590.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Käyttötiedot
GARANT Tool-UNIT -työkalukasettien nro 971000 ripustamiseen.
Kallistus ripustettuna vapaavalintaisesti 12,5 tai 25 astetta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | CNC-palkkijärjestelmä |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 1.5 mm |
| Syvyys | 85 mm |
| Työkalukasettien lukumäärä tool-unit-kiinnityksessä | 3 |
| Syvyys | 85 mm |
| Leveys | 940 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Käyttöalue | CNC-hyllyjärjestelmä |
| Sopii tyypille | 1000 |
| Nostokyky | 25 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 970668 |
|---|---|
| EAN | 4045197518903 |