CNC-hyllyteline
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pystykehykset teräsputkesta, ainepaksuus 2 mm.
Ripustusurat 50 mm jaolla etu- ja takapuolella sekä sisäpuolella kierteytetyt holkit moduulien/komponenttien kiinnitykseen.
Yhteensä 12 poikkitukea tai hyllyä, jotka voidaan ripustaa paikoilleen.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Huomautus
Hyllystöt toimitetaan kokoamattomina, mikä alentaa kuljetuskustannuksia. Toimitus ilman asennusta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | CNC-hyllyteline |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Rakenneversio | Teräsputkirakenne |
| Syvyys | 650 mm |
| Syvyys | 650 mm |
| Leveys | 1500 mm |
| Korkeus | 2000 mm |
| Kenttäkuorma (erillinen kenttä) | 600 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 970680 |
|---|---|
| EAN | 4045197491398 |