ESD-laatikosto 16G ulosvedettävillä laatikoilla 500/4 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Laatikostomoduuli vankkaa teräsrakennetta.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaalikiskoilla ja 75 kg kantavuudella. Keskuslukitus tappisylinterilukolla.
Maalaus
Runko ja laatikot vaaleanharmaat, RAL 7035 -sävyä vastaavat, ESD-jauhemaalattu.
Käyttötiedot
Laatikostokotelo yksilölliseen varusteluun ESD-Workstation nro 972010–972015, korkeussäädettävät ESD-työpisteet nro 972017 tai ESD-työpenkit nro 972150–972195.
Huomautus
Kaikki muoviosat (esim. suojukset) ja kahvat eivät ole ESD-johtavia.
Varustelu taulukkokäyttö
Ulosvetolaatikon etukorkeus mm: 50; 75; 100; 200
Rakenne
Laatikosto tukevaa teräsrakennetta.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla ja 75 kg kantavuudella. Keskuslukittava tappisylinterilukolla.
Maalaus
Runko ja laatikot vaaleanharmaa, RAL 7035:n kaltainen, ESD-jauhemaalattu.
Käyttötiedot
Laatikostokotelo ESD-Workstationin nro 972010–972015 yksilölliseen varusteluun, korkeussäädettäville ESD-työpisteille nro 972017 tai ESD-työpöydille nro 972150–972195.
Huomautus
Kaikki muoviosat (esim. suojukset) ja kahvat eivät ole ESD-johtavia.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työpenkin runko |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 12×20G |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Syvyys | 650 mm |
| Tehokas korkeus | 425 mm |
| Syvyys | 650 mm |
| Leveys | 400 mm |
| Korkeus | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 12×20 |
| Laatikoiden tehokas leveys | 300 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 500 mm |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 12 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Paino | 54 kg |
| Laatikoiden määrä | 4 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| #N/A | 425 mm |
| Älä avaa suojusta | kyllä |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G972020500/4 |
|---|---|
| EAN | 4062406166915 |