CNC-työpöytä laatikostolla 24G + 30G 2000 mm 2000 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G9706152000
- Varastotilanne
- 12kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Työpöytä vankkaa teräsrakennetta. Laatikostot 24G ja 30G, keskuslukitus tappisylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla. Bambutyötasolla.
Laatikoiden kantavuus laatikostossa 24G: 75 kg
laatikoiden kantavuus laatikostossa 30G: 200 kg.
Maalaus
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, ulosvetolaatikot antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Ulosvetolaatikon runkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Huomautus
Työkalujen säilytykseen tarvitset laatikkosisäkkeen nro 970705.
Hyllystö toimitetaan kokoamattomana, mikä pienentää toimituskustannuksia. Toimitus ilman asennusta.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
|---|---|
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Laatikon ulosveto | Ulosvedon lukitus |
| Levyn paksuus | 50 mm |
| Työpöydän korkeus | 850 mm |
| Työpöydän/pöydän kantavuus – maksimi tasaisesti jakautunut kuorma (puulle) | 1000 kg |
| Korkeus | 850 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 600 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 24 |
| Paino | 270 kg |
| Työtaso (paksuus) | 50 mm |
| Työtason pituus | 2000 mm |
| Työtaso (syvyys) | 750 mm |
| Oikean laatikoston leveys | 750 mm |
| Vasemman laatikoston leveys | 600 mm |
| Laatikoiden tehokas leveys (oikea laatikosto) | 650 mm |
| Laatikoiden tehokas leveys (vasen laatikosto) | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas leveys g (vasen laatikosto) | 20 |
| Laatikoiden tehokas korkeus g (oikea laatikosto) | 26 |
| Työpöydän/pöydän kantavuus – maksimi tasaisesti jakautunut kuorma (puulle) | 1000 kg |
| Laatikoston korkeus | 800 mm |
| Laatikostokaapin syvyys | 700 mm |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9706152000 |
|---|---|
| EAN | 4062406163389 |