CNC-säilytyshylly, leveys 1000 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Asennus ripustamalla kantaviin pylväisiin (ryhmä 92), CNC-hyllytelineeseen nro 970680 ja materiaalivaunuun nro 918590 koko 1000 (ryhmä 91).
Rakenne
Teräslevyhylly, jossa GARANT-työkalunpidikkeet muovia. Etupuolella neliöprofiili jäykistystä varten.
Säätöalue syvyyssuunnassa 130 mm. Voidaan lukita 90° vaakasuoraan ja 120° kallistukseen.
Maalipinta
Vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu.
Huomautus
Kantavuus kantavissa pylväissä 25 kg;
Kantavuus CNC-hyllytelineessä ja materiaalivaunussa 50 kg.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Laskutaso |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Tuotenimen attribuutti | leveys 1000 mm |
| Syvyys | 155 mm |
| Syvyys | 155 mm |
| Leveys | 1000 mm |
| Korkeus | 80 mm |
| Työkalupidikkeiden lukumäärä | 9 |
| Akseliväli (a) | 95 mm |
| Työkalun varrelle | C5 |
| Käyttöalue | CNC-hyllystö |
| Kantavuus, kun ripustetaan pylväisiin | 25 kg |
| Kantavuus CNC-hyllystössä ja materiaalivaunussa | 50 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 970660 |
|---|---|
| EAN | 4045197489111 |