Pystykaappi, jossa perforoidut paneelit ja kokonaan teräslevystä valmistetut ovet 2000 mm 2000 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kuten nro 942033 kokoa 2000/4, mutta 3 pystyvedolla. Soveltuu erinomaisesti noston apuvälineiden ja nostoliinojen tilaa säästävään säilytykseen.
Kääntöovet on vahvistettu sisäpuolelta ja ne voidaan lukita 2K-Haptoprene-liukukahvalla, jossa on tappisylinterilukko. Pystyvedin, jossa □ 9×9 mm 37 mm jaolla koukkujen ja pidikkeiden sekä perforoitujen paneelien lisävarusteiden kiinnitystä varten. Perforoidut paneelit ovat säädettävissä 50 mm jaolla. Perforoidut paneelit ovat teleskooppikiskojohteiset ja niissä on yksittäisvedon ulosvetovarmistus. Kantavuus per ulosveto 80 kg. Tehokas pinta-ala molemmilla puolilla per pystyvedin 2,1 m2 (syvyys × korkeus 635×1690 mm).
Pystykaappi perforoidulla paneelilla 40×28G
Maalipinta
Vakiomalli: runko vaaleanharmaa RAL 7035, ovet antrasiitti RAL 7016 jauhemaalattu.
Toimitussisältö
3 kpl säilytyskaukaloita nostoliinoille nro 942054, koko 2; 4 kpl yleispidikkeitä 45° nro 955590, koko 75; 4 kpl yleispidikkeitä 90° nro 955600, koko 100×100.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
|---|---|
| Materiaalin paksuus | 0,9 mm |
| Kantavuus kaappirungon sisäpuolella | 1000 kg |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Oven avautumiskulma | 250 astetta |
| Kaappityyppi | Alakaappi |
| Tuotetyyppi | Pystyskaappi |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Laatikon ulosveto | Ulosvetosulku |
| Leveys G:ssä | 40 |
| Syvyys g:ssä | 28 |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 1000 mm |
| Paino | 243 kg |
| Korkeus | 2000 mm |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Kaappityyppi | Alakaappi |
| Toteutus | Pystyskaappi rei'itetyllä paneelilla |
| Kantavuus, pystysuora ulosvetokuorma | 80 kg |
| Pystysuoran ulosvedon tehokas korkeus | 1690 mm |
| Pystysuuntaisen ulosvedon tehokas syvyys | 635 mm |
| Rei'itettyjen paneelien lukumäärä | 3 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9420412000 |
|---|---|
| EAN | 4062406135461 |