Pystykaappi, jossa perforoidut paneelit ja ikkunaovet
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kääntöovet on vahvistettu sisäpuolelta ja ne voidaan lukita 2K-Haptoprene-liukukahvalla, jossa on tappisylinterilukko. Pystyvedin, jossa □ 9×9 mm 37 mm jaolla GARANT easyFix -koukkujen ja -pidikkeiden sekä perforoitujen paneelien lisävarusteiden kiinnitystä varten. Perforoidut paneelit ovat säädettävissä 50 mm jaolla. Perforoidut paneelit ovat teleskooppikiskojohteiset ja niissä on yksittäisvedon ulosvetovarmistus. Kantavuus per ulosveto 80 kg. Tehokas pinta-ala molemmilla puolilla per pystyvedin 2,1 m2 (syvyys × korkeus 635×1690 mm).
Pystykaappi perforoidulla paneelilla 30×28G
Maalipinta
Vakiomalli: runko vaaleanharmaa RAL 7035, ovet antrasiitti RAL 7016 jauhemaalattu.
Huomautus
Sopivat lisävarusteet, esim. GARANT easyFix -koukut ja -pidikkeet, löytyvät ryhmästä 95.
TÜV GS -sertifioinnin mukaisesti kaikki kaapit on pakollisesti varmistettava kaatumista vastaan.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
|---|---|
| Materiaalin paksuus | 0,9 mm |
| Kantavuus kaappirungon sisäpuolella | 1000 kg |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Oven avautumiskulma | 250 astetta |
| Kaappityyppi | Alakaappi |
| Tuotetyyppi | Pystyskaappi |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Laatikon ulosveto | Ulosvetosulku |
| Leveys G:ssä | 30 |
| Syvyys g:ssä | 28 |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Paino | 217 kg |
| Korkeus | 2000 mm |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Kaappityyppi | Alakaappi |
| Toteutus | Pystyskaappi rei'itetyllä paneelilla |
| Kantavuus, pystysuora ulosvetokuorma | 80 kg |
| Pystysuoran ulosvedon tehokas korkeus | 1690 mm |
| Pystysuuntaisen ulosvedon tehokas syvyys | 635 mm |
| Rei'itettyjen paneelien lukumäärä | 3 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 942033 |
|---|---|
| EAN | 4062406135447 |