Pystykaappi rei'itetyllä paneelilla, leveys 40G, ovet kokonaan teräslevyä 2000 mm 2000 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pystykaappi, jossa on kulissiulosveto; kääntöovi on vahvistettu sisäpuolelta ja voidaan lukita 2K-Haptoprene-liukukahvalla, jossa on tappisylinterilukko. Vapaasti kannatetuilla pystyulosvedoilla, joissa on □ 9×9 mm 37 mm:n jaolla GARANT easyFix -koukkujen ja -pidikkeiden sekä rei'itettyjen paneelien tarvikkeiden kiinnitykseen. Rei'itetyt paneelit ovat säädettävissä 25 mm:n jaolla. Rei'itetyt paneelit on varustettu teleskooppikiskoilla. Kantavuus per ulosveto 80 kg.
Yhdellä ulosvedon varmistimella.
Maalaus
Vakiomalli: runko vaaleanharmaa RAL 7035, ovet antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Toimitussisältö
3 × säilytysallas nro 942197, koko 28; 4 × GARANT easyFix -yleispidin 45° nro 955590, koko 75; 4 × GARANT easyFix -yleispidin 90° nro 955600, koko 100×100.
Huomautus
Sopivat tarvikkeet, esim. GARANT easyFix -koukut ja -pidikkeet, löytyvät ryhmästä 95.
TÜV GS -sertifioinnin mukaisesti kaikki kaapit on pakollisesti varmistettava kaatumista vastaan.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
|---|---|
| Kantavuus kaappirungon sisäpuolella | 1000 kg |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukituslieriö |
| Oven avautumiskulma | 250 astetta |
| Tuotetyyppi | Pystykaappi |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Laatikon ulosveto | Ulosvedon lukitus |
| Leveys G:ssä | 40 |
| Syvyys g:ssä | 28 |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 1000 mm |
| Paino | 186 kg |
| Korkeus | 2000 mm |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Toteutus | Pystykaappi perforoidulla paneelilla |
| Kantavuus, pystysuora ulosvetokuorma | 80 kg |
| Pystysuoran ulosvedon tehokas korkeus | 1692 mm |
| Pystysuuntaisen ulosvedon tehokas syvyys | 656 mm |
| Pystysuuntaisten ulosvetojen määrä | 3 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9421712000 |
|---|---|
| EAN | 4069515001106 |