Vertikaalikaappi rei’itetyillä paneeleilla ja ikkunaovilla 2000 mm 2000 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Rakenne kuten nro 942033, koko 2000/4, mutta 3 vertikaaliulosvedolla. Soveltuu erinomaisesti tilaa säästävään nostoapuvälineiden ja nostoliinojen säilytykseen.
Vertikaalikaappi rei’itetyllä paneelilla 40×28G
Maalipinta
Vakiorakenne: runko vaaleanharmaa RAL 7035, ovet antrasiitti RAL 7016 jauhemaalattu.
Toimitussisältö
3 kpl säilytyskaukaloa nostoliinoille nro 942054 koko 2; 4 kpl yleispidikettä 45° nro 955590 koko 75; 4 kpl yleispidikettä 90° nro 955600 koko 100×100.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
|---|---|
| Materiaalin paksuus | 0,9 mm |
| Kantavuus kaappirungon sisäpuolella | 1000 kg |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Oven avautumiskulma | 250 astetta |
| Kaappityyppi | Alakaappi |
| Tuotetyyppi | Vertikaalikaappi |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Laatikon ulosveto | Ulosvedon lukitus |
| Leveys G:ssä | 40 |
| Syvyys g:ssä | 28 |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 1000 mm |
| Paino | 243 kg |
| Korkeus | 2000 mm |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Kaappityyppi | Alakaappi |
| Kantavuus, pystysuora ulosvetokuorma | 80 kg |
| Pystysuoran ulosvedon tehokas korkeus | 1690 mm |
| Pystysuuntaisen ulosvedon tehokas syvyys | 635 mm |
| Rei'itettyjen paneelien lukumäärä | 3 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9420432000 |
|---|---|
| EAN | 4062406135478 |