Ruuvimeisselisarja, 13 osaa 13
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
RuuvimeisseliToimitussisältö taulukkokäyttöönSolumuovinen sisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953431: 1 kpl
GARANT-uraruuvimeisseli nro 660030 koko 2; 2,5; 3,5; 4; 5,5; 6,5; 8; 10: 1 kpl kutakin
GARANT Phillips-ruuvimeisseli nro 6676900 koko 00; 0; 1; 2; 3: 1 kpl kutakin
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Päällikerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 0,945 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 13 |
| Työkalujen lukumäärä | 13 |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95343113 |
|---|---|
| EAN | 4062406156947 |