Phillips-ruuvitaltta, 2K-Haptoprene-kahvalla 0
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Voimakahva, jossa ihoystävällinen ja pitävä pinta sekä erityisen sitkeästä ja iskunkestävästä polypropeenista valmistettu ydin. Erityisen pintarakenteen ansiosta suuria vääntömomentteja voidaan välittää myös märillä tai öljyisillä käsillä.
Terä kromivanadiinierikoisseoksesta, mahdollisimman suurella kovuudella ja erittäin suurella sitkeydellä. Kromattu pinta, mustat kärjet.
Voimakahva ihoystävällisellä, pitävällä Haptoprene-pinnalla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Kokonaispituus | 140 mm |
| Terän pituus | 60 mm |
| Ristipääuran koko | 0 |
| Ruuvin ⌀:lle | enintään 2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6676900 |
|---|---|
| EAN | 4045197923318 |