Viirto ja sahaus 8 8
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G9548908
- Varastotilanne
- 42kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Toteutus
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö (taulukon käyttö)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 954890: 1 kpl.
EDDING permanenttitussi nro 085130 koko R: 1 kpl.
GARANT työntömitta nro 410100 150 koko 150: 1 kpl.
Kovametallinen piirtopiikki nro 458760 koko HM: 1 kpl.
HOLEX tarkkuusteräsviivain nro 461600_300: 1 kpl.
GARANT teräsmittanauha nro 461992 koko 3: 1 kpl.
Taskuvesivaaka nro 467482 koko 70: 1 kpl.
GARANT rautasahan runko nro 580400: 1 kpl.
GARANT käsisahanterä nro 582500 (1 VPE = 10 kpl): 1 kpl.
Rakenne
Yleiset työkalulajitelmat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinvärinen; alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 1,474 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 8 |
| Toteutus | työkaluvalikoimalla |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9548908 |
|---|---|
| EAN | 2050002004504 |