Pocket-vesivaaka Pro Magnetic 70 mm 70 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vankka alumiiniydinrunko, jossa on kiinteästi valettu libelli vaakamittaukseen.
Erittäin vahva erikoismagneetti turvalliseen kiinnitykseen metalliesineisiin.
Suorakulmainen alumiinirunko, jossa on tarkkuusjyrsityt mittapinnat sivuilla ja pohjassa. Lisäksi V-ura asettamista varten kaareville pinnoille. Vahvat erikoismagneetit pohja- ja sivumittapinnoissa.
Toimitussisältö
Sis. tukeva vyöpidike.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vatupassi |
|---|---|
| Sarja | Pocket PRO Magnetic |
| Leveys | 20 mm |
| Pituus | 70 mm |
| Korkeus | 40 mm |
| Virheraja normaalitilassa | 1 mm/m |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G46748270 |
|---|---|
| EAN | 4005069177683 |