Pihtisarja 4 4
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Pihdit, valikoimaToimitussisältö taulukkokäyttöSolumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 954075: 1 kpl
HOLEX polygrip-pihdit nro 706151 koko 250: 1 kpl
HOLEX vanadiiniyhdistelmäpihdit nro 703000 koko 180: 1 kpl
HOLEX kärkipihdit, kulmamalli, nro 713600 koko 200: 1 kpl
HOLEX sivuleikkurit nro 725250 koko 160: 1 kpl
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovi-inserteissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 6×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys | 400 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys g:ssä | 16 |
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Paino | 1,079 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 4 |
| Toteutus | pihtien kanssa |
| Laatikon täyttöaste g | 6×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9540754 |
|---|---|
| EAN | 4062406158781 |