Solumuovisisäke työkalusarjoihin 954075
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Yleiset työkaluvalikoimat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime itseensä nesteitä. Ylin kerros on antrasiitinharmaa, alla oleva kontrastiväri harmaa näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys g:ssä | 16 |
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 4 |
| Toteutus | tyhjä, työkalusarjoille |
| Laatikon täyttöaste g | 6×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G952001954075 |
|---|---|
| EAN | 4062406158774 |