Momenttiavain-sarja 120 Nm 1/2″ 23 osaa 23
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Toimitussisältö taulukon mukaisesti
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953966: 1 kpl.
GARANT kuusiokantahylsy nro 642325 koko 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24: 1 kpl kutakin.
GARANT kuusiokantaruuvauskärki nro 643229 koko 5; 6; 8; 10; 12; 14: 1 kpl kutakin.
GARANT jatkovarsi, nro 641029 koko 75; 125; 250: 1 kpl kutakin.
GARANT momenttiavain vaihdettavalla räikkäpäällä nro 656050 koko 120: 1 kpl.
Rakenne
Yleiset työkaluvalikoimat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Päällikerros on antrasiitinvärinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 3.331 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 23 |
| Työkalujen lukumäärä | 23 |
| Toteutus | momenttiavaimella |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95396623 |
|---|---|
| EAN | 4062406157395 |