Kulmaruuvinväännin Torx®- ja kuusiokäytölle 17 17
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Pb swiss tools
- Tuotenumero
- G95314517
- Varastotilanne
- 80kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavalliset työkalulajitelmat kaksivärisessä PE-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä. <b>peitekerros antrasiitti,</b> ja alla oleva <b>kontrastiväri harmaa</b> osoittaa, että työkalu puuttuu.
Toimitussisältö taulukkokäyttö
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953145: 1 kpl.
PB SWISS TOOLS kulma-ruuvitaltta nro 627140 koko 1,5; 2; 2,5; 3; 4; 5; 6; 8; 10: 1 kpl kutakin.
PB SWISS TOOLS Torx®-kulmaruuvitaltta nro 624850 koko TX6; TX7; TX8; TX9; TX10; TX15; TX20; TX25: 1 kpl kutakin.
Malli
Yleiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuoviupotteessa. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Peitekerros antrasiitti, alla oleva harmaa kontrastiväri osoittaa, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 17 |
| Toteutus | ruuvinvääntimen kanssa |
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95314517 |
|---|---|
| EAN | 2050002069015 |