Kuusiokoloavain, pitkä pallopäällä, jauhemaalattu 4 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Pb swiss tools
- Tuotenumero
- G6271404
- Varastotilanne
- 2932kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Kulmavarsi; pallopää mahdollistaa kiristyksen jopa 30° kulmassa.
PB Swiss Tools -erikoisseos, jossa mahdollisimman suuri kovuus ja erittäin suuri sitkeys. Nikkelöity, kromattu ja jauhemaalattu pinta. Kevyesti murtoreunaiset särmät.
Etu
Oikea avain löytyy nopeasti selkeän värimerkinnän ansiosta.
Tekniset tiedot
| Pinta | jauhemaalattu; jauhemaalattu; jauhemaalattu |
|---|---|
| Vetoprofiili | Kuusiokolo |
| Materiaali | PB Swiss Tools -erikoisseos |
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
| Pitkä malli | kyllä |
| Varren pituus | 154×26 mm |
| Kuusikulmainen | 4 mm |
| Pinta | jauhemaalattu; jauhemaalattu; jauhemaalattu |
| Kuusikulmainen | 4 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6271404 |
|---|---|
| EAN | 7610733200351 |