Kuusiokoloavain, pitkä pallopäällä, jauhemaalattu 5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Pb swiss tools
- Tuotenumero
- G6271405
- Varastotilanne
- 2403kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Kulmavarsi; pallopää mahdollistaa kiristyksen jopa 30° kulmassa.
PB Swiss Tools -erikoisseos, jossa mahdollisimman suuri kovuus ja erittäin suuri sitkeys. Nikkelöity, kromattu ja jauhemaalattu pinta. Kevyesti murtoreunaiset särmät.
Etu
Oikea avain löytyy nopeasti selkeän värimerkinnän ansiosta.
Tekniset tiedot
| Pinta | jauhemaalattu; jauhemaalattu; jauhemaalattu |
|---|---|
| Vetoprofiili | Kuusiokolo |
| Materiaali | PB Swiss Tools -erikoisseos |
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
| Pitkä malli | kyllä |
| Varren pituus | 170×30 mm |
| Kuusikulmainen | 5 mm |
| Pinta | jauhemaalattu; jauhemaalattu; jauhemaalattu |
| Kuusikulmainen | 5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6271405 |
|---|---|
| EAN | 7610733200368 |