Hylsyavainsarja 1/2 tuumaa 32 32
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Päällyskerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö taulukon mukaisesti
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953857: 1 kpl.
GARANT-vaihtokytkettävä räikkäväännin nro 640025 koko 1/2: 1 kpl.
GARANT-jatkohylsy, nro 641029 koot 75; 125; 250: 1 kpl kutakin.
GARANT T-kahva nro 641329 koko 295: 1 kpl.
GARANT-kardaaninivel nro 641629 koko 1/2: 1 kpl.
GARANT-kuusiokantahylsy nro 642229 koot 8; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30; 32; 34: 1 kpl kutakin.
GARANT-kuusiokoloruuvitalttahylsy nro 643229 koot 4; 5; 6; 7; 8; 10; 12; 14: 1 kpl kutakin.
Suoritus
Tavalliset työkaluvalikoimat kaksivärisissä PE-soluvaahtomuovi-inserteissä. Soluvaahdon suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 10×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Pienin sopiva laatikon etulevyn korkeus | 100 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys | 600 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Paino | 4.26 kg |
| Korkeus | 100 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 32 |
| Toteutus | hylsyavaimella |
| Laatikon täyttöaste g | 10×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Pienin sopiva laatikon etulevyn korkeus | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95385732 |
|---|---|
| EAN | 4062406097257 |