Housut Pulsschlag tummansininen/antrasiitti
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Laadukkaat työvaatteet ensiluokkaisista materiaaleista. Moderni muotoilu älykkäillä varusteyksityiskohdilla. Useat heijastinelementit parantavat näkyvyyttä. Rasituskohtia on vahvistettu tikkauksin käyttöiän pidentämiseksi.
- Ergonominen muotoilu lisää liikkumisvapautta.
- Kaksi takataskua CORDURA®-vahvistuksella.
- Esimuotoiltu polvi, jossa liikealue.
Huomautus
Vyötäröhousut värikombinaatiossa ruiskukansininen / musta numerolla 091161.
Kokotaulukko kansainvälisillä vaateko’oilla löytyy yleiskatsaussivultamme.
Katso kokotaulukosta tai teknisistä tiedoista maasi sopivat koot.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työhousut |
|---|---|
| Kankaan koostumus | 35 % puuvillaa; 65 % polyesteriä |
| Pesu | 60 °C kirjopesu |
| Materiaalipaino / kudostiheys | 260 g/m2 |
| Väri | tummansininen/antrasiitti |
| Valkaisu | ei saa valkaista |
| Kuivaus | rumpukuivaus hellävaraisesti (matala lämpötila) |
| Aisaparit | kuuma, enintään 200 °C |
| Kemiallinen puhdistus | Pesu perklorietyleenillä |
| Sarja | Pulssi |
| Erikoispalvelu | Tekstiilin viimeistely |
| Sukupuoli | Miesten |
| Koko fr | 58 |
| Vakiokoko de | 62 |
| Koko IT | 58 |
| Koko es | 58 |
| Koko NL | 62 |
| Koko us | 46/35 |
| UK-koko | 46R |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 091162 |
|---|---|
| EAN | 4053813266114 |