Takki Pulsschlag tummansininen/antrasiitti 26
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Korkealaatuiset työvaatteet ensiluokkaisista materiaaleista. Moderni muotoilu älykkäillä varusteyksityiskohdilla. Useat heijastinelementit parantavat näkyvyyttä. Kuormituspisteet on varmistettu vahvikeompelein käyttöiän pidentämiseksi.
Vyötärötakki vartalonmyötäisellä leikkauksella ja CORDURA®-vahvikkeella kyynärpäissä.
- Kaulus, jossa miellyttävä stretch-osa niskassa.
- Kaksi rintataskua läpällä ja tarrakiinnityksellä.
- Kaksi sivutaskua painonapilla.
- Kaksi sisätaskua, joista yksi älypuhelintasku.
- Etumus vetoketjulla ja parta-/leukasuojalla.
- Olka, kalvosin ja sauma stretch-inserteillä.
Huomautus
Vyötärötakki värikombinaatiossa ruisininen / musta numerolla 091151.
Kokotaukon kansainvälisillä vaatetuskokomuunnoksilla löydät yleiskatsaussivultamme.
Katso kokotaulukosta tai teknisistä tiedoista maahasi sopivat koot.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työtakki |
|---|---|
| Kankaan koostumus | 35 % puuvillaa; 65 % polyesteriä |
| Pesu | 60 °C kirjopesu |
| Materiaalipaino / kudostiheys | 260 g/m2 |
| Väri | tummansininen/antrasiitti |
| Valkaisu | ei saa valkaista |
| Kuivaus | rumpukuivaus hellävaraisesti (alhainen lämpötila) |
| Aisaparit | lämmin, enintään 200 °C |
| Kemiallinen puhdistus | Puhdistus perkloorieteenillä |
| Sarja | Pulssitaajuus |
| Erikoispalvelu | Tekstiilin viimeistely |
| Sukupuoli | Miesten |
| Koko fr | 48C |
| Vakiokoko de | 26 |
| Koko IT | 48C |
| Koko es | 48C |
| Koko NL | 26 |
| Koko us | 38/31 |
| UK-koko | 38S |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G09115226 |
|---|---|
| EAN | 4053813264653 |