Akkukäyttöinen epäkeskohiomakone sis. akun
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
M18 FUEL™ akkukäyttöinen epäkeskohiomakone 2,5 mm liike-epäkeskeisyydellä ja 12000 kierros/min, mikä mahdollistaa nopean ja tehokkaan hiontanopeuden. Hiomakone toimitetaan imutoiminnolla sekä parannetulla ergonomialla ja paremmalla otteella.
Toimitussisältö
Sis. 2 kpl 5,0 Ah litiumioniakkuja, pölypussi, imuriadapteri, jatkoadapteri, 2 kpl hiomapapereita.
Huomautus
Sopiva hiomalaikka 8 reikää tuotenumero 567745 ja ABRANET tuotenumero 567802.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Eksentrinen hiomakone |
|---|---|
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Paino | 1.9 kg |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 1,5 m/s2 |
| Tukilaikka ⌀ | 125 mm |
| Epäkeskoliike | 2.4 mm |
| Epäkeskotaajuus | 6000–12000 min-1 |
| Akkukapasiteetti | 5 Ah |
| Akun jännite | 18 V |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 077319 |
|---|---|
| EAN | 4058546521233 |