Johdoton epäkeskohiomakone ilman akkua SXALTX125 Sxaltx125
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Litteä, johdoton epäkeskohiomakone ergonomisella muotoilulla ja pienellä painolla, mikä vähentää väsymistä työskentelyn aikana.
- Miellyttävä ohjaus lähellä pintaa pienen kokonaiskorkeuden ansiosta.
- Portaaton kierrosluvun säätö materiaalille sopivilla kierrosluvuilla työskentelyyn.
Etu
100 % akkujen yhteensopivuus – koskee kaikkia valmistajia.
Kaikki CAS-partnereiden 18 V -laitteet ja akkupaketit ovat 100 % keskenään yhteensopivia. CAS tarkoittaa Cordless Alliance System.
Toimitussisältö
Sisältää hiomalaikan, 1 kpl hiomapaperia, pölypussin, kuusiokoloavaimen, ilman akkua ja laturia.
Huomautus
Sopiva hiomalaikka 8 reikää, tuotenro 567745, ja ABRANET, tuotenro 567802.
Sopivat akut ja laturit löytyvät numeroiden 073870–073890 alta.
Malli
- Vähätärinäinen työskentely tasaisen käynnin ansiosta.
- Otealue liukumattomalla Softgrip-pinnalla.
- Pehmokäynnistys minimoi pinnan virheet asetettaessa.
- Ainutlaatuinen harjaton moottori maksimaaliseen hiontatehokkuuteen myös jatkuvassa käytössä.
- Monireikäinen hiomalaikka tehokkaaseen pölynpoistoon ja hioma-aineen pidempään käyttöikään.
- Helposti tyhjennettävä tekstiilipölypussi työskentelyyn ilman pölynimuria.
- Voidaan liittää yleispölynimuriin liitosmuhvilla 630798000.
- Moottori- ja laikkajarrut mahdollistavat koneen nopean laskemisen alas.
- Irrotettava suoja suojaa viereisiä pintoja ja pidentää hiomalaikan käyttöikää.
- Kiinnityspiste työkaluvöille korkealla työskentelyyn.
Rakenne
Matala, johdoton epäkeskohiomakone ergonomisella muotoilulla ja pienellä painolla, mikä vähentää väsymistä työssä.
- Miellyttävä ohjaus lähellä pintaa pienen kokonaiskorkeuden ansiosta.
- Portaaton kierrosluvun säätö materiaalille sopivilla kierrosluvuilla työskentelyyn.
Etu
Akkujen 100 % yhteensopivuus – koskee kaikkia valmistajia.
Kaikki CAS Partnerin 18 V -laitteet ja akkupaketit ovat 100 % yhteensopivia keskenään. CAS tarkoittaa Cordless Alliance Systemiä.
Toimitussisältö
Sisältää hiomalaikan, 1 kpl hiomapaperia, pölypussin, kuusiokoloavaimen; ilman akkua ja laturia.
Huomautus
Sopiva hiomalaikka 8 reikää tuotenumero 567745 ja ABRANET tuotenumero 567802.
Sopivat akut ja laturit löytyvät nro 073870–073890.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Epäkeskohiomakone |
|---|---|
| Paino | 1,1 kg |
| Valmistajan merkintä | SXA 18 LTX 125 BL |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 1,1 m/s2 |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Tukilaikka ⌀ | 125 mm |
| Epäkeskoliike | 2 mm |
| Epäkeskotaajuus | 4000 - 10000 min-1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G077317SXALTX125 |
|---|---|
| EAN | 4061792195189 |