Rakotulkkisarja ruostumaton seinätelineessä 0,01–0,25 0,01-0,25
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
15-osainen sarja metallisessa seinätelineessä. Rakotulkkinauhat muovirasiassa.
Toimitussisältö
Sisältää kiinnitystarvikkeet ja rakotulkki-/lehtimittatelineen nro78510.
Sisältö taulukkokäyttöön
kutakin 1 rakotulkkinauharulla nro 478507: 0,01–0,1 (0,01 välein)
0,12; 0,15; 0,18; 0,20; 0,25
Malli
15-osainen sarja metallisessa seinätelineessä. Rakotulkit muovirasiassa.
Toimitussisältö
Sis. kiinnitystarvikkeet ja rakotulkkipidikkeen nro 478510.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Rakotulkkinauha |
|---|---|
| Normi | Verstasstandardi |
| Materiaali | Ruostumaton ja haponkestävä jaloteräs |
| Materiaali | Jaloteräs, INOX |
| Kiinnityselementeillä | kyllä |
| Lehtimittapidikkeellä | kyllä |
| Normi | Verstasstandardi |
| Syvyys | 100 mm |
| Pituus | 330 mm |
| Korkeus | 110 mm |
| Toleranssi | T3 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4784450,01-0,25 |
|---|---|
| EAN | 4045197924025 |