Rullamittanauha ikkunalla 2,5 m 2,5
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Iskunkestävä muovikotelo.
- Upotetut alumiiniprofiilit molemmilla toiminnallisilla pinnoilla, mikä takaa tarkat vastepinnat sisä- ja ulkomittaukseen
- Alumiiniprofiilit kestävät lämpöä ja mekaanista rasitusta.
- Polttolakattu mittanauha mustalla tekstillä. Kupera = taittumista kestävä, liikkuvalla pääkoukulla (sisä- ja ulkomittaukseen). Kontrastikas asteikko, kulutusta kestävä ja ruostesuojattu.
- Asteikko mm / mm (alhaalla ja ylhäällä).
- ikkuna-asteikko samalla lukusuunnalla
Pienin mittanauha, jossa on ikkunalukema sisämittausta varten.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskumitta |
|---|---|
| Normi | EG II |
| Kalibrointi | G1 |
| Nauhan leveys | 8 mm |
| Nauhan pituus | 2.5 m |
| Normi | EG II |
| Kotelon leveys | 15 mm |
| Kotelon korkeus | 48 mm |
| Kalibrointi | G1 |
| Kotelon pituus | 48 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4622012,5 |
|---|---|
| EAN | 4045197226020 |