Mittapalkki, tarkkuus 00
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Materiaali ja tarkkuus: katso nro 430400. Pituudesta 1000 mm alkaen kahvalla. Molemmat vaakareunat on hienohiottu tasaisesti timantilla, rinnakkain toisiinsa nähden.
Käyttötiedot
Suoruuden ja rinnakkaisuuden tarkastukseen sekä merkintään.
Toimitussisältö
Sisältää kuljetuspakkauksen.
Huomautus
Huomaa, että toimituskulut lisätään. Mittapalkki jopa 4000 mm pituuteen pyynnöstä. Puulaatikko tai Flight Case lisähinnasta pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Mittalevy |
|---|---|
| Normi | Pajastandardi |
| Testauspöytäkirja | Valmistajan testauspöytäkirja |
| Pituus | 1000 mm |
| Paino | 26 kg |
| Rinnakkaisuus | 0.002 mm |
| Leveys | 56 mm |
| Korkeus | 160 mm |
| Kahva | kyllä |
| Normi | Pajastandardi |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 431810 |
|---|---|
| EAN | 2050001045843 |