Mittapalkki, tarkkuus 00, kevyt rakenne
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Materiaalista ja tarkkuudesta ks. nro 430400. Pituudesta 1000 mm alkaen kahvoilla. Molemmat vaakareunat timanttihienohiottu tasaisesti toisiinsa nähden yhdensuuntaisiksi.
Erityinen kevyt malli ilman tarkkuuden heikkenemistä.
Käyttötiedot
Suoruuden ja yhdensuuntaisuuden tarkistukseen sekä merkintään.
Toimitussisältö
Sis. kuljetuspakkauksen.
Huomautus
Huomioi, että toimituskulut lisätään. Mittapalkki jopa 4000 mm pituuteen pyynnöstä. Puulaatikko tai Flight Case lisähintaan pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Mittalevy |
|---|---|
| Normi | Verstasstandardi |
| Testauspöytäkirja | Valmistajan testauspöytäkirja |
| Pituus | 1000 mm |
| Paino | 19 kg |
| Rinnakkaisuus | 0.002 mm |
| Leveys | 56 mm |
| Korkeus | 160 mm |
| Kahva | kyllä |
| Normi | Verstasstandardi |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 431825 |
|---|---|
| EAN | 2050001949875 |