Jalustajalka hydraulisella hienosäädöllä 2 2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Mittatelineeseen nro 440795; 440800; 440840, koko 400–550.
Rakenne
Hydraulinen hienosäätö.
Tehokkaat kytkentämagneetit V-muotoisella pohjalla. Kytkentä kiertokahvan avulla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Magneettijalka |
|---|---|
| Liitäntäkierre | M10 |
| Pitovoima n. | 1000 N |
| Liitäntäkierteen sijainti | sivulla |
| Leveys | 50 mm |
| Pituus | 81 mm |
| Korkeus | 55 mm |
| Toteutus | Kytkentämagneetti |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4408652 |
|---|---|
| EAN | 4260180711141 |