Kuusiokäyttöinen vetäjä, metrinen ⌀ d = 8 mm WC/C
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Profiilipitimeen nro 293020–293026; 293070–293076; 293030; 293033.
Rakenne
Korkeatehopinnoitteella (volframikarbidi/hiili). Optimoitu terägeometria (kovera muoto) profiilien viimeistelyyn ruostumattomissa teräksissä.
Käyttötiedot
Profiilien valmistukseen yhdessä työvaiheessa.
Huomautus
- Erikoiskoot ja erikoisprofiilit pyynnöstä.
- Yksityiskohtaiset sovellussuositukset löytyvät ToolScout-sovelluksestamme.
Käyttötiedot
M
30
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ura- ja profiililiitos-työkalu |
|---|---|
| ⌀ d | 8 mm |
| Profiili | Kuusikulma |
| L1 | 18 mm |
| Pinnoite | WC/C |
| ⌀ d | 8 mm |
| Leikkausmateriaali | KM |
| Toleranssi | +0,08...+0,1 mm |
| Profiili | kuusikulma |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Avaimenväli | 6 mm |
| Esiporausreiän ⌀ | 6.11 mm |
| L1 | 18 mm |
| Syöttö f ruostumattomalle teräkselle < 900 n/mm2 | 0,06 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 293041 |
|---|---|
| EAN | 4062406785048 |