Metrinen kuusioavainkärki ⌀ d = 16 mm TiN
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Profiilikärkien pidikkeeseen nro 293020 − 293079.
Malli
TiN-pinnoitteella.
Käyttötiedot
Profiilien valmistukseen yhdellä työvaiheella.
Huomautus
- Erikoiskoot ja erikoisprofiilit pyynnöstä.
- Tarkemmat sovellussuositukset löytyvät ToolScout-sovelluksestamme.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ura- ja profiilijyrsintätyökalut |
|---|---|
| ⌀ d | 16 mm |
| Profiili | Kuusikulma |
| L1 | 40 mm |
| Pinnoite | TiN |
| ⌀ d | 16 mm |
| Pienin avainväli | 21 mm |
| Leikkausmateriaali | KM |
| Pinnoite | TiN |
| Toleranssi | + 0,22 ... + 0,26 mm |
| Profiili | kuusiokulmainen |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Avaimenväli | 21 mm |
| L1 | 40 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 293046 |
|---|---|
| EAN | 4045197946782 |