Pidin profiliajonkärjelle tuuma ⌀ d = 5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
CNC- ja perinteisiin koneisiin.
Malli
Soveltuu pitkäsorviautomaatteihin.
Lisävarusteet
Asemointi-/kohdistusapu (nro 293000) ja kuusiokoloavain (nro 293006).
MK-varrelle tarkoitettu veto-/mukanaottaja voidaan tilata numerolla 293008 kokoluokissa MK2, MK3 ja MK4.
Huomautus
- Huom! Käytä aina sopivaa männän ⌀:tä.
- Muut varreliitännät pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Sisäinen jäähdytys | ei |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Ura- ja profiilijyrsintyökalu |
| ⌀ d | 5 mm |
| Varren pituus ls | 46 mm |
| ⌀ d | 5 mm |
| Varren tyyppi | Sylinterivarsi |
| Halkaisija ⌀ | 22 mm |
| Varren koko | 3/4 tuumaa |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 293079 |
|---|---|
| EAN | 4062406128968 |