Kuusiokäyttö, metrinen ⌀ d = 12 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Profiilipitimille nro 293020–293026; 293070–293076; 293030; 293033.
Rakenne
Suurtehopinnoite (volframikarbidi/hiili). Optimoitu terägeometria (ontto muoto) profiilien väljentämiseen ruostumattomissa teräksissä.
Käyttötiedot
Profiilien valmistukseen yhdellä ainoalla työvaiheella.
Huomautus
- Erikoiskoot ja erikoisprofiilit pyynnöstä.
- Yksityiskohtaiset sovelluksen ohjearvot löytyvät ToolScout-sovelluksestamme.
Käyttötiedot
M
30
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ura- ja profiilisaumaustyökalu |
|---|---|
| ⌀ d | 12 mm |
| Profiili | Kuusikulma |
| L1 | 25 mm |
| Pinnoite | WC/C |
| ⌀ d | 12 mm |
| Leikkausmateriaali | KM |
| Toleranssi | +0,1...+0,12 mm |
| Profiili | kuusiokulma |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Avaimenväli | 10 mm |
| Esiporausreiän ⌀ | 0.18 mm |
| L1 | 25 mm |
| Syöttö f ruostumattomalle teräkselle < 900 n/mm2 | 0,06 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 293044 |
|---|---|
| EAN | 4062406785116 |