Neliöveto, metrinen ⌀ d = 16 mm TiN
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Profiilivetoimen pidikkeeseen nro 293020 − 293079.
Rakenne
TiN-pinnoitteella.
Käyttötiedot
Profiilien valmistukseen yhdellä työvaiheella.
Huomautus
Neliöprofiilien > 9 mm valmistusta suositellaan vain helposti lastuttavissa materiaaleissa (suurempi aineenpoisto).
- Erikoiskoot ja erikoisprofiilit pyynnöstä.
- Yksityiskohtaiset sovellussuositukset löytyvät ToolScout-sovelluksestamme.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ura- ja profiililiitostyökalu |
|---|---|
| ⌀ d | 16 mm |
| Profiili | Nelikulma |
| L1 | 40 mm |
| Pinnoite | TiN |
| ⌀ d | 16 mm |
| Pienin avainväli | 14 mm |
| Leikkausmateriaali | KM |
| Pinnoite | TiN |
| Toleranssi | + 0,16 ... + 0,19 mm |
| Profiili | Neliö |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Avaimenväli | 14 mm |
| L1 | 40 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 293056 |
|---|---|
| EAN | 4045197947215 |