Kuusiokärkiavain metriset ⌀ d = 8 mm TiN
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Profiilivetimen pidikkeille nro 293020 − 293079.
Rakenne
TiN-pinnoitteella.
Käyttöarvot
Profiilien valmistukseen yhdessä työvaiheessa.
Huomautus
- Erikoiskoot ja erikoisprofiilit pyynnöstä.
- Yksityiskohtaiset sovellussuositukset löydät ToolScout-sovelluksestamme.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ura- ja profiilisorvaustyökalu |
|---|---|
| ⌀ d | 8 mm |
| Profiili | Kuusikulma |
| L1 | 18 mm |
| Pinnoite | TiN |
| L | 10.5 mm |
| ⌀ d | 8 mm |
| Pienin avainväli | 6 mm |
| Leikkausmateriaali | KM |
| Pinnoite | TiN |
| Toleranssi | +0,13...+0,16 mm |
| Profiili | kuusio |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Avaimenväli | 6 mm |
| L1 | 18 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 293040 |
|---|---|
| EAN | 4045197946379 |