Tapppi Torx® ⌀ d = 16 mm TiN
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Profiilivetimen pidikkeille nro 293020 − 293079.
Rakenne
TiN-pinnoitteella.
Käyttöarvot
Profiilien valmistukseen yhdessä työvaiheessa.
Huomautus
- Erikoiskoot ja erikoisprofiilit pyynnöstä.
- Yksityiskohtaiset sovellussuositukset löydät ToolScout-sovelluksestamme.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ura- ja profiilisorvaustyökalu |
|---|---|
| ⌀ d | 16 mm |
| Profiili | Torx® |
| L1 | 40 mm |
| Pinnoite | TiN |
| L | 7 mm |
| ⌀ d | 16 mm |
| Pienin avainväli | TX55 mm |
| Leikkausmateriaali | KM |
| Pinnoite | TiN |
| Toleranssi | -0,015...+0,015 mm |
| Profiili | Torx® |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Torx®-profiili | TX55 |
| Torx®-holkin ulkohalkaisija | 11.37 mm |
| Avaimen väli sw | TX55 tuuma |
| Esiporausreiän ⌀ | 8.25 mm |
| L1 | 40 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 293066 |
|---|---|
| EAN | 4045197947666 |