Katkaisuterän pidin, oikea 10/2 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Suoritus
Valmistettu erittäin lujasta työkaluteräksestä (> 1300 N/mm2). Yhdessä vaihtoterien kuperan kiinnityksen kanssa saavutetaan maksimaalinen vakaus aksiaalisia ja radiaalisia lastuamisvoimia vastaan, mikä antaa huomattavasti paremman pinnanlaadun ja tuottavuuden.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | kyllä |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Varren tyyppi | Puristinpidin |
| Uran leveys w | 2 mm; 2 mm; 2 mm |
| Ruuvit | 279815 4 (TX15; 3,5 Nm) |
| Kokonaispituus l | 120 mm |
| Varren leveys b | 10 mm |
| Pistosyvyys tmax | 6 mm |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | kyllä |
| Pään pituus l1 | 26 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 10 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G27375010/2 |
|---|---|
| EAN | 4045197780898 |