Katkaisu- ja uransorvaus HU 7310 2 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Käyttötiedot
N
350
N
280
N
350
S
50
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Uratyöstön kääntöterä |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HM |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | N |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Kulmasäde r | 0.05 mm |
| Toissijainen käyttö | Ti |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Käyttöalue | Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus |
| Syöttö f | 0.05 - 0.15 mm/k |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Uran leveys w | 2 mm |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinnasta viimeistelyyn; Rouhinnasta viimeistelyyn; Rouhinnasta viimeistelyyn |
| Uran leveyden toleranssi w | ± 0,03 mm |
| Kulmasäde r | 0.05 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2737092 |
|---|---|
| EAN | 4067263736714 |