Katkaisulevy viimeistelyyn 2 mm 2 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Katkaisulevy viimeistelyyn CU7025Käyttötiedot
P
210
P
170
P
140
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaihtopala uransorvaukseen |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Laatu/tyyppi | CU7025 |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Kulmasäde r | 0.2 mm |
| Pinnoite | päällystämätön |
| Käyttöalue | Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus |
| Syöttö f | 0.04 - 0.14 mm/k |
| Pinnoite | päällystämätön |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Uran leveys w | 2 mm |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistuksesta viimeistelyyn; Karkeakoneistuksesta viimeistelyyn; Karkeakoneistuksesta viimeistelyyn |
| Uran leveyden toleranssi w | ±0,03 mm |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 1.1 mm |
| Kulmasäde r | 0.2 mm |
| Leikkausmateriaali | KM |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Profiili | Karkeakoneistuksesta viimeistelyyn |
| Leikkausleveys | 2 mm |
| Lattaprofiili | neutraali |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2737222 |
|---|---|
| EAN | 4062406133818 |