Katkaisupala, suora leikkuusärmä, CBN825 2 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Katkaisupala, suora leikkuusärmä, CBN825Käyttötiedot
H
100
H
100
H
100
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kääntöterä uransorvaukseen |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | CBN |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | H |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Kulmasäde r | 0.2 mm |
| Käyttöalue | Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus |
| Leikkausmateriaali | CBN |
| Uran leveys w | 2 mm |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö viimeistelyyn; Karkea työstö viimeistelyyn; Karkea työstö viimeistelyyn |
| Uran leveyden toleranssi w | ± 0,03 mm |
| Kulmasäde r | 0.2 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2737402 |
|---|---|
| EAN | 4045197542465 |