Katkaisu- ja uransorvaus 2 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Katkaisu- ja uransorvaus HU7310Käyttötiedot
N
350
N
280
N
350
S
50
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Uransorvauksen vaihtoteräpalat |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Laatu/tyyppi | HU7310 |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | N |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Kulmasäde r | 0.2 mm |
| Toissijainen käyttö | Ti |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Käyttöalue | Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus |
| Syöttö f | 0.05 - 0.15 mm/v |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Uran leveys w | 2 mm |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö hienotyöstöön; Karkea työstö hienotyöstöön; Karkea työstö hienotyöstöön |
| Uran leveyden toleranssi w | ± 0,03 mm |
| Kulmasäde r | 0.2 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2736972 |
|---|---|
| EAN | 4067263140627 |