LOGIQFGRIP-kiristysvarsi vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
TANGFGRIP-teränpitimiin nro 273610, 273611 ja 273614.
Käyttötiedot
Katkaisuun ja uritukseen.
Huomautus
Jäähdytysnesteen syöttö kiristysakselille G 1/8 tuuman letkuliitännän kautta tai suoraan sopivien ISCAR-merkkisten peruspitimien kautta.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Tuotetyyppi | Puristinpidin |
| Sarja | LOGIQ F GRIP |
| Oah | 50 mm |
| Lb | 40 mm |
| Cutdia | 52 mm |
| Valmistajan merkintä | TGTBQ 25L-D52-JHP-MC |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 273603 |
|---|---|
| EAN | 7291075461961 |