Teränpidin Medium-Plus radiaaliseen uransorvaukseen oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vaihtopaloille nro 275021–275048.
Käyttötiedot
Yhdessä työkalupidikkeen nro 274002 kanssa tai vaihtoehtoisesti adapterin nro 274001 ja sopivan peruspitimen kanssa pistoterää varten.
Huomaa
Ei sis. asennusruuveja (sisältyvät pitimen toimitukseen). Asennusavain nro 279940 1–3 mm tilattava erikseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Uransorvaustyökalu |
|---|---|
| Käyttö | Oikea |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Varren tyyppi | Puristinpidin |
| Järjestelmäavain | kyllä |
| Kokonaispituus l | 82 mm |
| Uran leveys w | 3 mm |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Suurin upotussyvyys tmax | 30 mm |
| Uran leveys w | 3 mm |
| Kokonaispituus ltot | 82 mm |
| Kokonaispituus | 82 mm; 82 mm; 82 mm |
| Kokonaispituus ltot | 82 mm |
| Kokonaispituus l | 82 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 274104 |
|---|---|
| EAN | 4062406384333 |