Katkaisuterä, suora terä HB9035
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Teränpitimiin nro 274030 – 274134.
Käyttötiedot
Teränpitimille nro 274030 – 274090.
Käyttötiedot
P
140
P
120
P
100
P
80
P
50
K
80
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Katkaisusorvauksen kääntöterä |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Laatu/tyyppi | HB9035 |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Käyttöalue | Aksiaalinen ulkopuolen urasorvaus; Aksiaalinen ulkopuolen urasorvaus; Aksiaalinen ulkopuolen urasorvaus |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Uran leveys w | 6 mm |
| Kulmasäde | 0,4 mm |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö viimeistelyyn; Viimeistely; Karkea työstö viimeistelyyn; Viimeistely; Karkea työstö viimeistelyyn; Viimeistely |
| Syöttö f teräkselle < 900 n/mm2 | 0.17 mm/kierr. |
| Leikkausmateriaali | KM |
| Profiili | Karkea työstö viimeistelyyn; Karkea työstö viimeistelyyn |
| Porakäyttö | jatkuva |
| Leikkausleveys | 6 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 275021 |
|---|---|
| EAN | 4062406378363 |