eco-katkaisuterä radiaaliseen uraan 8 mm 8 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pidin nro 273893–273894; 319133 20/50.
Käyttötiedot
Yhdessä työkalupidikkeen nro 274006 kanssa.
Huomaa
Ilman kiinnitysruuveja (sisältyvät pidikkeen toimitukseen). Asennusavain nro 279940 1–3 mm on tilattava erikseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Urasorvaustanko |
|---|---|
| Käyttö | Vasen |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Varren tyyppi | Puristinpidin |
| Järjestelmäavain | kyllä |
| Kokonaispituus l | 202 mm |
| Uran leveys w | 8 mm |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Suurin upotussyvyys tmax | 80 mm |
| Uran leveys w | 8 mm |
| Kokonaispituus ltot | 202 mm |
| Kokonaispituus | 202 mm; 202 mm; 202 mm |
| Kokonaispituus ltot | 202 mm |
| Kokonaispituus l | 202 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2741348 |
|---|---|
| EAN | 4062406384517 |