KOMET® pistoteräpidin
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Terälle nro 240014–240020. Terät kiristetään urallisen pitimen sivulle.
Huomio
Toimitetaan ilman terää.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalunpidin |
|---|---|
| Leikkuureunan korkeus d | 14 mm |
| Veitsen leveydelle | 0,9–2,15 mm |
| Varren korkeus h | 18 mm |
| Teräkorkeudelle | 11 mm |
| Varren leveys b | 11 mm |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
| Tyyppi | AE |
| Sopiva terä, lukkorenkaan ura: nro 240020 | A0,9 enintään A2,15 |
| Varren korkeus h | 18 mm |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 240010 |
|---|---|
| EAN | 4047109015326 |