KOMET® uraterälehti HSS-Co5
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
KOMET® uraterälehti HSS-Co5Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvausteräpalat |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS Co 5 |
| Korkeus h | 8 mm |
| Leveys b | 2.2 mm |
| Tyyppi | A00 |
| Kokonaispituus l | 75 mm |
| Leikkausmateriaali | HSS Co 5 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 240014 |
|---|---|
| EAN | 4047109015586 |